Hatalı Ücret Yatıran Açık Lise Öğrencilerinin Dikkatine!

aol maol hatalı ücret
Yazımıza oy verir misiniz?

Mesleki Açık Öğretim Lisesi yada Açık öğretim lisesinde okuyan öğrencilerimizden bazılar 21 Ocak’ta başlayan Yeni Kayıt işlemlerini kayıt yenileme işlemi zannederek, bankaya dekontta “Yeni Kayıt” yazacak şekilde ödeme yapmışlardır.  Açıköğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim genel müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre hatalı ücret yatıran öğrencilerimiz, dekontlarını saklayarak 4-15 Mart tarihlerinde yapılacak Kayıt Yenileme işlemlerinde bu dekontlarını kullanabileceklerdir. Dekontlarını saklamaları halinde tekrar ödeme yapmak zorunda kalmayacaklardır.

Bir önceki konumuzda Kayıt Yenileme Nedir? ve 2012 – 2013 2.Dönem kayıt yenileme tarihi hakkında bilgiler yer almaktadır. Buradan ulaşabilirsiniz.

 

2 yorum

  1. merhaba ben açıkliseye 12, sınıfta geçtim ingilizceden girdim sınava iki kez kaldım 40 almışım tekrar girmek icin ucret yatırdım 30 tl dekontu da aldım bayram sebebiyle halk egitim merkezine 5 tl veremedim ders secemedim yarın halk eğitim merkezleri açık olur mu acaba? olmazsa ben nasıl ders sececeğim yrdımcı olursanız svinirim

1 geri izleme / bildirim

  1. Açık Lise ve Mesleki Açık Lise 2.Dönem Kayıt Yenileme Tarihi | Sınavsız Geçiş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*