Milli Savunma Bakanlığı 168 İşçi Personel Alacak

Yazımıza oy verir misiniz?

Milli Savunma Bakanlığı işçi alımı gerçekleştiriyor. Milli Savunma Bakanlığı İstanbul Tersanesi Komutanlığı toplamda 168 adet Açıktan işçi alımı yapıyor. Sizde Milli Savunma Bakanlığı ailesine katılmak için haberimizin devamında verilen ayrıntıları inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı yapmış olduğuı duyuruya göre bünyesinin boş kadrolarını tamamlamak adına toplamda 168 kişilik Açıktan işçi alımı yapacak. Alımı yapılacak olan işçilerin Milli Savunma Bakanlığının aradığı şartlara uygun adaylar olmaları gerekmektedir. Milli Savunma Bakanlığı İstanbul Tersanesi Komutanlığının alacağı boş kadro pozisyonları farklı olup aşağıdaki gibidir. Ayrıca haberin detayında istenilen şartlara ve başvuru bilgilerinede ulaşabilirsiniz.

BOŞ KADROLAR:

– Armador İşçisi 10 ADET,

– Diğer Sıhhi Tesisat İşleri ve Boru Tesisatçıları (Borucu) 19 adet,

– Elektrikçi (Genel)  10 adet,

– Elektronik Teknisyeni (Elektronikçi)  10 adet,

– Freze Tezgah İşçisi (Frezeci)  2 adet,

– Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) 27 adet,

– Kızakçı (Gemi/Havuz) 5 adet,

– Metal Sac İşleme (Saç ve ince saç işçisi)  5 adet,

–  Tekne Onarım İşçisi (Tekneci) 33 adet,

– Tesviyeci 28 adet,

– Tornacı 10 adet,

– Raspacı (Gemi) 4 adet,

– Isı Yalıtımcısı (İzolasyoncu) 5 adet,

Olmak üzere toplamda 168 kişilik boş kadro bulunmakta, Ayrıca her pozisyona ait istenilen şartlar farklı olup bu şart tablosuna ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz.

ARANAN ŞARTLAR:

– 18 yaşını doldurmuş olan adaylar,

– Sınava girmek için işyerine müracaat ettiği tarihte beyan ettiği tahsil durumunun aynı tarihte farklı olduğunun tespit edilmesi halinde (bir üst okuldan mezun olan) her ne suretle olursa olsun sınavı kazansa dahi İşvereni yanıltma olarak değerlendirileceğinden işlemleri iptal edilecek ve ilk müracaatında vasıflarının sınava girmeye haiz olmadığı yönünde işlem yapılacaktır

– 2014 Kamu Personeli Seçme SInavına Girmiş olan adaylar,

– 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olanlar başvurabilir.

– Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarda aranan genel şartlarını taşıyan adaylar,

– Adaylar başvurularını ilanın yayınlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapabileceklerdir.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 19 Ekim 2015 ve 28 Ekim 2015 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Ayrıca ilanın tam metnin inceleyerek daha fazla şarta ulaşabilir ve kadroların ayrı ayrı özel şartlarına ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıkayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*