THY Bayan Personel Alımı 2016 Başvuru Koşulları

Yazımıza oy verir misiniz?

Türk Hava Yolları filosuna kattığı uçaklar ile yeni seferlerine başladı. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma şuanda havadan dünyayı bir birine bağlamış durumda. Türkiye başta olmak üzere neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde bilinen bir marka olan Türk Hava Yolları her sene daha fazla kişiyi taşıyarak marka değerini büyütmeye devam ediyor. Büyümesi ile orantılı olarak yeni personel alımları da yapan Türk Hava Yolları, yaz aylarının gelmesi ile seferlere yetişemiyor ki bin personel alımı ilanını yayınladı.

Bin Kişi Alınacak 4 Bin Lira Maaş

Türk Hava Yollarının resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümünde ki açık pozisyonlarda yayınlanan ilana göre toplam bin personelin alınması bekleniyor alınacak kişilere verilecek olan maaş ise 4 bin lira olarak açıklanmış durumda.
Çalışılacak pozisyon kabin görevlisi olarak belirtilmişken erkek adaylar için kabin memuru alımı tamamlandı. Yani bundan sonra sadece bayan adaylar için kabin görevlisi alımları yapılacak.

Kimler Başvurabilir

Bayan olmak
İngilizceyi iyi derecede bilmek
Tercihen ikinci bir yabancı dil daha bilmek
1986 – 1995 arası doğumlu olmak
160 – 180 arasında boya sahip olmak
Adli sicili temiz olmak
Havayolu şirketlerinden atılmamış olmak

Yukarıda ki şartlara uyum sağlayan bireyler Türk Hava Yollarının resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*