Site Kuralları

Kullanım Şartları ve Site Kuralları

  • Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan kişisel ifadeler kullanıcıların yükümlülüğündedir.
  • sinavsizgecis.com bu sayfalarda belirtilen yorum ve paylaşımlardan sorumlu değildir.
  • Sitemizde  yer alan kişisel görüşlerin kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda sinavsizgecis.com bu mesajları silmeye ve kullanıcının üyeliğini bitirme sahiptir.
  • sinavsizgecis.com bu sitedeki paylaşımları istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme,yenileme güncelleme ve silme hakkına sahiptir.
  • sinavsizgecis.com sitemizin içeriğindeki paylaşımları değiştirerek  herhangi bir şekilde kopyalanması, başka sitelerde yayınlanması  ve dağıtılması yasaktır.
  • sinavsizgecis.com, paylaşımlarda sunulan yanlışlıklardan ya da geç kalmadan, veya benzeri konularda oluşabilecek sorunlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
  • Siteyi kullanmaya başlayacak kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

 

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemizde yer alan bilgiler ilgili kılavuz ve internet kaynaklarından elde edilen bilgilerdir. Buradaki bilgileri başka kaynaklardan da teyit etmeden herhangi bir işlem yapmayınız. Sorumluluk kabul edilmez.

Sitemiz, 5651 sayılı kanunda belirtilen “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan paylaşımların kanuna aykırı  bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [[email protected]]adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili yasalar ve yönetmelikler paralelinde en fazla 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli yaptırımlar yapılacaktır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*