Hakkımızda

Merhaba arkadaşlar,

MEB’e bağlı bir meslek lisesinde idareci olarak görev yapıyorum. Okulda Mesleki Açık Lise ve son sınıf öğrencilerimizin işlemleri ile ilgilenirken; gelen sorulardan, Sınavsız Geçiş başta olmak üzere Üniversiteye geçişle ilgili bilgilerinin oldukça eksik olduğunu fark ettim. Onların sorularını cevaplarken, bu konuda sanal ortamda da pek çok öğrencinin bilgiye ihtiyaç duyabileceğini düşünerek Aralık 2012 ‘de bu siteyi açtım. 9 yılda bilgim dahilinde 40.000’ e yakın adaya bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalıştım.

Bu doğrultuda; meslek liselerine sınavsız geçiş, mesleki açık lise, meslek lisesinden üniversiteye sınavsız geçiş, sınavsız 2.üniversite gibi konularda bilgi anlamında her tür soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.

Sağlıklı ve Başarılı bir yaşam dilerim…

Alper TÜRKOĞLU

6 yorum

  1. Merhaba benim size bir sorum var ben 14 sene oncesi liseyi disardan veriyordum ama evlenince yarida kaldi bunu nasil devam edebiliyormuyum yoksa basdanmi basliyorum ben kayit olmak istedim ama kayit olamadim bu konuda beni bilgilendirimisiniz sizden bir ricada bulunu yorum bu sene disardan lise bitirme sinavlarina kayit olmak istiyorum.Not Sizden istirhamla rica ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*